Zasady korzystania z kart abonamentowych oferowanych przez Park Wodny przy OSiR w Solcu Kujawskim

Zasady korzystania z kart abonamentowych oferowanych przez Park Wodny przy OSiR w Solcu Kujawskim
W celu rozliczania usług basenowych oferowanych przez Park Wodny przy OSiR w Solcu Kujawskim klienci mogą korzystać z następujących kart abonamentowych:

cena nominalna karty kwota do wykorzystania % upustu okres ważności
40 zł 45 zł 12 % 45 dni
70 zł 80 zł 15 % 60 dni
100 zł 120 zł 20 % 90 dni

Zalety kart abonamentowych:
– możliwość rozliczenia większej ilości osób (maksymalnie 5 os.) za pomocą 1 karty oraz przybycia na basen w dogodnym dla siebie terminie,
– wygodna, bezgotówkowa forma płatności,
– znaczny upust przy zakupie w porównaniu z opłatą za jednorazowe wejście.

Uwagi:
1.W momencie zapłaty kartą za pobyt na basenie, kwota do wykorzystania uszczupla się o wartość ceny biletu/ów (wg cennika).
2.Karty abonamentowe można, po ich wykorzystaniu, ponownie uzupełnić jedną z trzech kwot nominalnych lub zwrócić otrzymując kaucję.
3.W czasie dopełniania karty pozostała na niej kwota zostaje dodana do kwoty uzupełnienia – o ile nastąpi to przed końcem okresu ważności karty.
4.Po upływie okresu ważności karty, może zostać ona uzupełniona, lecz wtedy pozostała na niej kwota przepada.
5.Możliwa jest dopłata różnicy ceny za usługę basenową, gdy na karcie pozostała zbyt mała kwota do wykorzystania. Przykład – zapłata za usługę basenową wynosi 5 zł, a na karcie pozostała kwota 2 zł. Klient może wykorzystać tę kwotę i dopłacić gotówką różnicę, tj. 3 zł.
6.W chwili pierwszego zakupu karty abonamentowej należy uiścić kaucję zwrotną w wysokości 15 zł. W przypadku zagubienia lub zniszczenia karty duplikat nie będzie wydawany a pozostała na niej kwota przepada.
7.Klienci z kartą abonamentowa wchodzą poza kolejnością.

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>